UPOMINKI

METRYCZKI DLA DZIECKA

Seria NEW BORN BABY dedykowana jest osobom, które chciałyby mieć piękną pamiątkę z okazji urodzenia dziecka. Drewniana metryczka może też być znakomitym prezentem dla kogoś z bliskich lub przyjaciół, którym niedawno powiększyła się rodzina.

 Oto kilka propozycji metryczek dla dziecka.

 Wszystkie wykonane są z naturalnego drewna lub sklejki metodą laserowego graweru i wycinania. Na drewnianych elementach wygrawerowane są imię dziecka, data z godziną i miejscem urodzenia oraz waga i długość dziecka przy urodzeniu.

Metryczka może być wykonana również na płótnie malarskim metodą druku cyfrowego ekologicznymi farbami wodnymi.

Metryczki można zamówić mailowo – napisz do mamaja.haft@pro.onet.pl

Metryczka wykonana jest z sześciu klocków, z drewna bukowego, o długości boków 4,5 cm każdy. Na  boku każdego z nich wygrawerowana jest jedna z informacji dotyczących nowo narodzonego maleństwa.

 

Metryczka składa się z pięciu elementów połączonych sznurkiem z włókien naturalnych: tabliczki prostokątnej o wymiarach 15 cm x 10,5 cm z informacjami dotyczącymi maleństwa oraz czterech domków o wysokości 9 cm. Całość stanowi dekorację o długości około 40-45 cm. Wszystkie elementy wykonane są ze sklejki naturalnej o grubości 3 mm.

Urocza postać słonia o wymiarach 20 cm x 14,5 cm połączona z dwoma serduszkami naturalnym sznurkiem konopnym. Gotowa dekoracja do zawieszenia, na przykład na ścianie w pokoju dziecięcym, ma wysokość około 26 cm. Na słoniu wygrawerowane są informacje dotyczące dziecka. Wszystkie elementy są wykonane z naturalnej sklejki o grubości 3 mm.

Figurka ryby o wymiarach 18 cm x 14,5 cm połączona z dwoma serduszkami naturalnym sznurkiem konopnym. Gotowa dekoracja ma wysokość około 26 cm , można ją zawiesić na przykład w pokoju dziecięcym nad łóżeczkiem maleństwa. Na rybie wygrawerowane są informacje dotyczące dziecka. Wszystkie elementy wykonane są ze sklejki o grubości 3 mm.

Uroczy obrazek z umieszczonymi na nim informacjami dotyczącymi narodzin maluszka z pewnością upiększy pokój dziecięcy i pozostanie pamiątką na lata.  Wykonany jest metodą druku cyfrowego  na grubym płótnie malarskim, wykończony naturalnymi materiałami (usztywniony od góry i dołu okrągłymi listewkami z drewna naturalnego,  zawieszka wykonana ze sznurka konopnego), użyte farby są nietoksyczne i przyjazne dla środowiska. Wymiar obrazka ok. 35 cm x 35 cm. Gotowy do powieszenia na ścianie. Do wyboru kilka wzorów.